Менеджер з логістики
Артего-Транс, ООО
Ровно, Ровненская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

обов’язкове вільне володіння Англійською мовою !!!МИ шукаємо активних, працьовитих, комунікабельних, життєрадісних людей з чіткою життєвою позицією, які ставлять перед собою цілі і домагаються їх.

Ми допоможемо і навчимо від Вас лише бажання саморозвиватися і збільшувати вантажопотік компанії!Якщо буде результат гідна винагороду не змусить себе чекати!)Умови роботи : - повний робочий день, 9 : 00 18 : 00 (перерва на обід)Обов’язки : - Проведення ділових переговорів з клієнтами.

 • Проводити пошук необхідного транспорту.- Організовувати перевезення.- Аналізувати ринок транспортних послуг.- Проводити розрахунки вартості логістичних процесів.
 • Координувати дії з перевізниками, з відділом продажу, зі складами.Вимоги : - Організаторські здібності.- Високий рівень комунікації.
 • Вміння приймати швидкі рішення.- Досвід робити в логістиці не обов’язково.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява