Менеджер з продажу добрив тм JIVA
Asur
Украина, Житомир
19 годин тому
source : Jobs.ua

Шукаємо менеджера з продажу комплексних мінеральних добрив торгової марки JIVA, з досвідом роботи в аграрній сферіОсновні вимоги : Вища освіта.

Досвід роботи агрономом або менеджером з продажу в аграрній сфері (продаж ЗЗР, мінеральних добрив, мікродобрив, посівного матеріалу).

Водійське посвідчення категорій В (бажано свое авто),Активність, орієнтація на результат, розвинуті менеджерські компетенції, високі навички ведення переговорів.

Чому з нами ви зможете заробляти легше та більше?Бо ви продаєте добрива без усіляких посередників одразу співпрацюєте з виробником.

Самі добрива створені спеціально для посушливих територій УкраїниТа вони універсальні для різних культур спеціальна формула повністю розчинна у воді та ґрунті.

Легше пропонувати кращі добрива з 2 3 формулами, аніж звичайні з 15 20 позиціями.Функціональні обов’язки : З’ясування потреб клієнтів і створення попиту на продукцію Компанії.

 • Проведення переговорів з існуючими та потенціальними клієнтами.Прямі продажі мінеральних добрив,Організація якісного супроводу клієнтів : консультації по продукції, фінансуванню;
 • забезпечення власної доставки; присутність на внесенні / застосуванні продукції.Контроль за дотриманням договірних зобов’язаньУмови роботи : свободный графикОбов’язки : Продаж комплексних минеральных удобрений торгової марки JIVAДодатково : Маєте основне джерело доходів, але не вистачає?

  Пропонуемо додаткову можливисть-реалізація мінеральних добрив від виробника тм JIVA !Якщо ви агроном чи продавець насіння та СЗР, то це для вас.

  Шановні, пропонуемо для реалізаціі ще комплексні та водорозчинні NPK!Чому з нами ви зможете заробляти легше та більше?Бо ви продаєте добрива без усіляких посередників одразу співпрацюєте з виробником.

  Самі добрива створені спеціально для посушливих територій УкраїниТа вони універсальні для різних культур спеціальна формула повністю розчинна у воді та ґрунті.

  Легше пропонувати кращі добрива з 2 3 формулами, аніж звичайні з 15 20 позиціями.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява