QA engineer
Wezom, IT-компания
Николаев, Николаевская область
1 хвилин тому
source : Jobs.org.ua

WE ARE WEZOM вже понад 20 років працює у сфері web / mobile розробки та інтернет-маркетингу.Складається з ІТ-компанії Wezom , агентства інтернет-маркетингу Elit-Web і web-агентства GTS .

Ми створюємо успішні проекти в Україні і за кордоном. Співпрацюємо з відомими брендами і маємо представництва в США, Німеччині та Польщі.

В нашу команду потрібен сильний гравець. Ми шукаємо QA engineer. Якщо ви любите людей і знаєте, що таке ставити цілі та досягати їх ми хочемо з вами познайомитись.

 • Ми пропонуємо : - оплачувану відпустку 24 дні та лікарняні;- оплачуваний випробувальний термін : 2 місяці;- оплачуваний вихідний у День народження;
 • вихідні у святкові та державні свята;- гнучкий графік роботи : 8 : 00(11 : 00) / 17 : 00(20 : 00);- комфортний офіс у центрі міста (зручна розв’язка транспорту та інфраструктура) ;
 • корпоративи та тимбілдинги (корпоратив літо 2020 https : / / youtu.be / i1jK7fpoUEs);- консультації / тренінги з нашим корпоративним психологом;
 • навчання у Wezom академії зі знижкою до 50%.Буде плюсом : - Досвід роботи з веб і мобільними додатками.- Знати які види і типи тестування бувають і коли необхідно їх застосовувати.
 • Досвід роботи з Firebug, Google Chrome DevTools.- Кросбраузерні тестування (FF, Safari, Opera, Chrome).- Методи : POST, GET, HEAD, OPTIONS.
 • Протокол : HTTP, HTTPS, FTP- основи тестування продуктивності : навантажувальний, стресовий, об'ємний- Досвід тестування оплат, або платіжних систем.

 • Базові знання : HTML, CSS, XML, JSON, JavaScript. PerfectPixel- Досвід API тестування (Postman. Swagger) буде великим плюсом- Досвід роботи з Android Studio, Xcode- Bug tracking tools- Розуміння основних концепцій реляційних баз даних.
 • Головні обов'язки : - Ручне, функціональне і регресійне тестування (IOS / Android).- Аналіз вимог, експертна оцінка.- Участь в глобальному поліпшенні якості.

 • Документування багів (Jira, Trello, Worksection).Усі новачки проходять м’яку програму адаптації з профільним співробітником)Більше про нас : - в нашій команді 280+ спеціалістів;
 • ми реалізували 2000+ проектів;- маємо 3 офіса в Україні (Херсон, Київ, Миколаїв);- Наш сайт https : / / wezom.com.ua / - Наш Інстаграм https : / / www.
 • instagram.com / wezom.company / ?igshid 1mu8smau1tnyТільки сильні команди можуть змінити цей світ на краще. WE ARE WEZOM!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява