Młodszy Specjalista ds. DevOps i Testów
GreenMinds
Odesa, Ukraine
4 днів тому
source : Just Join IT

Miejsce pracy Warszawa Wola / możliwość pracy zdalnej

Forma współpracy : dowolna UoP lub b2b

Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta / praca full time długoterminowa

Technologie, których używamy :

  • Atlassian,
  • Bitbucket Server.
  • Mile widziane :
  • MLOps,
  • Gherkin.
  • Twój zakres obowiązków :

  • Rozwijanie platformy wytwarzania oprogramowania,
  • Utrzymanie środowisk uruchomieniowego i testowego,
  • Utrzymanie pipeline CI / CD.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań AI,
  • Znajomość języka Gherkin,
  • Znajomość procesu wydawania oprogramowania, opartego na DevOps i automatyzacji,
  • Doświadczenie w procesach Continuous Delivery / Deployment.

  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych w środowisku BPM,
  • Znajomość języka SQL.
  • Firma oferuje :
  • parking,
  • parking,
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczanie na życie,
  • szkolenia i rozwój.
  • Повідомте про це

    Надіслати заяву