Керівник проекту з доставки здорового харчування
ИП Юзенко Наталия Викторовна
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Привіт! Наш клієнт, компанія Їсти просто масштабується і наразі в пошуках Керівника проекту з доставки здорового харчування! Їсти просто це про турботу про себе і правильний підхід до харчування.

Коли у міру, смачно і гарно. Коли прийом їжі приносить задоволення, а корисна їжа насичує і заряджає енергією. Наші очікування : у Вас є досвід відкриття ресторану, виробницства з виготовлення їжі з 0 досвід управління харчовим виробництвом досвід відкриття компанії з доставки / ресторану розуміння, що таке HoReCa досвід на схожій посаді від 2 років вміє працювати з командою, сприяти розвитку, давати відкрито зворотній зв’язок!Основні задачі : операційне управління всією компанією, секторами бізнесу : продажі, закупка, виробництво, доставка сприяти росту та розвитку бізнесу, участь в масштабуванні проекту (ми рішуче плануємо вирости в х5!) фінансове управління, бюджетування, звітність плідна співпраця з дієтологами та шеф-кухарями по створенню нового меню, організація його виробництва підбір персоналу, розвиток та мотивація.

Ми пропонуємо : участь в StartUp проекті крутого виробництва здорового харчування можливість реалізації своїх амбіцій та участь у всіх процесах створення української компанії молодий, амбітний і захоплений своєю справою колектив можливість працювати з власником сильним підприємцем, який створив не один бізнес по рівню з / п готові розглядати побажання.

Якщо наші цінності близькі будемо раді розглянути резюме кожного та ваші побажання по з / п. До зустрічі! : )

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява