Директор Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації
Нова державна служба України
Харьков, Харьковская область
1 годин тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиВища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.Досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Вільне володіння державною мовою Посадові обов'язки- Здійснення керівництва Департаментом капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, персональна відповідальність за організацію та результати діяльності Департаменту, сприяння створенню належних умов праці в Департаменті.

 • Забезпечення реалізації державної політики в галузі будівництва у Харківській області.- Виконання завдань з будівництва житлових будинків, об'єктів освіти, охорони здоров'я, зв'язку, транспорту, торгівлі, громадського харчування, комунального господарства, культурно-побутового й іншого призначення та ефективного використання капітальних вкладень, що спрямовуються на цю мету.
 • Сприяння впровадженню в будівництво прогресивних проєктних рішень, технологій та методів будівництва, нових будівельних матеріалів, конструкцій та виробів.
 • Підготовка пропозицій до програм економічного та соціального розвитку Харківської області, державних програм, обласного бюджету.
 • Забезпечення в установленому порядку своєчасного і в повному обсязі фінансування проєктно-вишукувальних робіт і будівництва об'єктів відповідно до титульних списків будов та укладених договорів.
 • Здійснення моніторингу проєктування та будівництва об'єктів у рамках реалізації проєктів державного значення.- Забезпечення будівництва технологічним, енергетичним, електротехнічним та іншим устаткуванням, обладнанням, матеріалами, поставку яких згідно з договором покладено на замовника.
 • Здійснення моніторингу розвитку індустрії будівельних матеріалів у регіоні.- Виконання інших функцій, пов'язаних з реалізацією покладених на Харківську обласну державну адміністрацію завдань у сфері будівництва.
 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуТимчасово, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

  Граничний строк перебування на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України Умови оплати праціПосадовий оклад - 12000 грн, інші виплати відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу Термін подачі заявок : 2020-11-02

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява