Менеджер з економіки та фінансів
АЛЬФА ТІДА
Украина, Львов
8 годин тому
source : Jobs.ua

Молода і стабільна компанія запрошує на роботу фінансового аналітика, фінансового менеджера : Повна зайнятість.Досвід роботи від 1 року.

 • Опис нашого кандидата : Досвід роботи в транспортній компанії буде перевагою;Організованість та від повідальність;Націленість на результат;
 • Порядність і чесність;Креативність і активність;Ми пропонуємо : Стабільну роботу;Стабільне місце праці;Конкурентну заробітну плату;
 • Професійний рістОсновні обов’язки : Фінансовий аналіз діяльності підприємства, планування, бюджетування, контроль та оптимізація витрат.

  Пошук шляхів підвищення дохідності, шляхом аналізу даних та встановлення кореляції між факторами.Надання пропозицій щодо збільшення фінансової ефективності проектів.

  Постановка технічних завдань для різних облікових систем з метою покращення якості чи аналітичних розрізів інформації.Участь у формуванні бюджету компанії та контролю за його виконанням.

  Розрахунок ключових показників ефективності напрямків.Контрольна функція.Аналіз економічних показників роботи організації.

  Організація складання та подання оперативної, щомісячної та квартальної управлінської звітності.Oрганізація оперативного планування грошових потоків та контроль за їх виконанням.

  Організація обліку та контролю постійних та змінних витрат, розрахунок точки беззбитковості, прогноз та контроль виплат зарплати, дивідендів, бонусів тощо).

  Контроль за станом та своєчасним погашенням дебіторської та кредиторської заборгованості.Організація автоматизації обліку та звітності.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява