Вчитель англійської мови
Ліцей Кебета, ТОВ
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми - фіз+мат школа, яка має декілька профільних предметів, які вивчають учні щодня з поділом на підгрупи. Так наприклад англійська мова - є одним із таких предметів.

Ми за якість, і йдемо до того, щоб учні початкової школи знали англійську мову, як свою рідну. Шукаємо фахівця з методичними досвідом.

Вимоги : Ключові вимоги : - рівень англійської мови - не нижче Advanced- Українськомовний вчитель- принципи і порядок розробки навчально-програмної документації, навчальних планів із спеціальностей, освітніх програм, типових переліків навчального устаткування й іншої навчально-методичної документації.

 • Не native speaker!!!Розглядаємо кандидатів, віковим діапазон від 30 до 50 років, але, якщо ви відчуваєте, що все написане про вас, то залишайте відгук на вакансію.
 • Досвід та вміння, які ми хочемо розгледіти у кандидата, це : - вміння використовувати матеріали та ресурси, що використовуються у викладанні англійської мови учням початкової школи;
 • націленість та відповідальність за результат кожного учня;- вміння структурно планувати уроки, вправи та залучати сучасні ресурси у викладанні, та предметно-мовному інтегрованому навчанні англійської мови;
 • Умови праці : - графік роботи з 08 : 00-18 : 00, обідня перерва з 13 : 00-14 : 00 (обід оплачує школа);- соціальний пакет;
 • підвищення кваліфікації (за потреби);- медичний огляд за кошти компанії;- особистий кабінет англійської мови.Не хворійте!?? та зустрічі у Zoom!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява