Медсестра апаратних косметологічних процедур (з навчанням)
Лазерхауз
Николаев, Николаевская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Лазерхауз найбільша мережа косметологічних центрів в Україні, яка завоювала любов і довіру мільйонів клієнтів. У нас за плечима 13 років успішної роботи і розвитку.

За цей час відкрито більше 60 центрів на території всієї України.Ми намагаємося підтримувати економіку нашої країни та зберігати і надавати робочі місця.

Тому наші Центри частково відновили свою роботу.Ми працюємо. В нас відкрита вакансія : Апаратний спеціаліст з HydraFacial, М22ВИМОГИ : - Наявність медичної освіти !- Відсутність шкідливих звичок.

 • Досвід роботи НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО.ОБОВ’ЯЗКИ : - Надання апаратних косметологічних послуг на апаратах HydraFacial, Synerone E-Light, М22- Підбір і рекомендації домашнього догляду.
 • ГРАФІК РОБОТИ : - 3 4 дні на тиждень з 9.00 до 17.00МОЖЛИВОСТІ : - Навчання з подальшим працевлаштуванням.- Заробітна плата від 10000 грн.

  та необмежені можливості її росту.- Знижка -50% на всі послуги компанії.- Безкоштовні навчання у провідних виробників косметики і космецевтики.

 • Забезпечення клієнтами, новітнє сертифіковане обладнання, укомплектоване всім необхідним робоче місце.Ви можете надіслати резюме або заповнити анкету за посиланням https : / / form.
 • jotformeu.com / 80352696219361Телефонуйте : 0665338274 Тетяна

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява