Продавець-консультант "SRIBNA KRAINA" (ТЦ "Аркадія")
Union Group
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ти справжній діамант! Давай до нас! Сяймо разом! Давай до SRIBNA KRAINA : отримай прикрасу з діамантом та круту роботу! Усі хто долучиться до нас у SRIBNA KRAINA : з 18.

11.2021 по 20.12.2021, беруть участь у розіграші кольє з діамантом! Яке ми розіграємо 7 січня! Так-так, прямо на Різдво! SRIBNA KRAINA сучасний ювелірний бренд нового формату.

Ми змінюємо уяву про роботу в продажах і відкриваємо нову вакансію : амбасадор краси! Розповідай клієнтам про прикраси професійно, в доступній формі, як кращим друзям.

Надихайся ювелірними трендами : ми вивчаємо їх щодня! В SRIBNA KRAINA ми працюємо в улюблених конверсах та стильних бренд-топах, з 15-ти денним робочим графіком, коли є час на себе, друзів і хобі.

 • Що роблять амбасадори-консультанти SRIBNA KRAINA : надихаються модними трендами й орієнтуються в них; є привітними, комунікабельними, сучасними і легкими на підйом;
 • підбирають найкращі трендові прикраси і створюють стильні образи для клієнтів. Наші умови ідеально підійдуть, якщо ти бажаєш : легко поєднувати роботу з навчанням та особистим життям ;
 • отримувати досвід і задоволення від роботи; мати можливість швидко зростати кар'єрно; бути собою, вдягати те, що подобається і відповідає сучасним трендам.

 • Ми пропонуємо : офіційне працевлаштування з першого дня стажування; 15-денний графік роботи, 3 через 3 з 10 : 00 до 21 : 00;
 • комфортне робоче місце; своєчасну виплату заробітної плати; регулярні бонуси в корпоративному магазині на класні речі; дружню команду класних і надихаючих колег;
 • відпочинок за кордоном для найкращих працівників в результаті року; насичене корпоративне життя в структурі Union Group.

  Працюй сучасно, працюй дружно та будь амбасадором краси SRIBNA KRAINA! Отримай круту роботу в компанії HAPPY people! Приходь в команду та отримуй від нас бонус на круті товари у нашому корпоративному магазині.

  А також ми в Union Group за свідомість та соціальну відповідальність у формуванні колективного імунітету від Covid-19!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява