Рієлтор
Liberty, сімейна агенція нерухомості
Ирпень, Киевская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Сімейна агенція нерухомості Liberty успішна компанія сучасного прогресивного формату!Ми- робимо український ринок нерухомості краще та цивілізованіше- впроваджуємо новаторські підходи та сучасні технології в рієлторській діяльності- долаємо застарілі парадигми роботи агенцій нерухомості- надаємо унікальну послугу, яка базується на принципах високої компетентності та професіоналізму, безпечного та надійного сервісу, правдивої клієнтоорієнтованості- створюємо найкращі умови для роботи наших експертів- маємо власну інноваційну школу Liberty.

ВІДКРИТА ВАКАНСІЯ для діючих рієлторів та менеджерів з продажу!Якщо ви- досягли своєї вищої планки і вам стало рутинно та буденно- відчуваєте, що настав час відкривати в собі НОВІ таланти та навики- прагнете професійного та особистісного розвитку- хочете досягти НОВИХ вершинПриходьте до нас працювати це буде дуже цікаво! Це буде феєрично!Ніяких обмежень ні в креативному підході до професії, ні у фінансовій планці!Ми пропонуємо унікальну найвигіднішу систему мотивації!Якщо ваша мета стати кращим з кращих тоді вам в Liberty.

Ми не просто навчаємо продавати нерухомість.Ми допоможемо вам підвищити ваш- професійний рівень- ваш дохід- вашу впевненість та віру у себеТелефонуйте!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява