Інженер з охорони праці та пожежної безпеки
SOVA*jewelry house
Киев, Киев
16 годин тому
source : Jobs.org.ua

Ювелірний дім SOVA - один з лідерів ювелірного ринку України, провідний національний виробник, дистриб'ютор і роздрібний оператор ринку ювелірних виробів з 20-ти річною історією, у зв'язку з активним ростом компаніїї запрошує інженера з охорони праці та пожежної безпеки.

У нашій Компанії Вас очікує гідна оплата праці, поважна, дружня і творча атмосфера, сприятливі умови і підтримка для впровадження нових ідей та ініціатив, а також можливості для професійного і кар'єрного розвитку.

Обов'язки : Методологічне керівництво при організації робочих місць, приміщень. Проведення інструктажів і контроль виконання правил ОП і ПБ.

Вести облік нещасних випадків, розслідування і розробка заходів щодо їх усунення та недопущення. Взаємодіяти з державними службами.

Вимоги : Освіта вища. Досвід роботи інженером з ОП і ПБ від 1 року. 2-3 група з електробезпеки - буде перевагою. Розуміння норм і правил ОП і ПБ.

 • Компанія гарантує : Графік роботи : пн-пт з 8.00 - 17.00 компенсаційний пакет (в т.ч. медичне страхування); професійне навчання і розвиток;
 • унікальну корпоративну культуру з атмосферою взаємної поваги; дотримання всіх вимог КЗпП; офіційне працевлаштування; значні корпоративні знижки на наші вироби.

  Надсилайте, будь ласка, Ваше резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати. Відправляючи своє резюме нам, Ви автоматично даєте свій дозвіл на обробку Ваших персональних даних з метою підбору персоналу в нашу компанію.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява