Менеджер з кредитування
ООО КредитМаркет
Жидачов, Львовская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Компанія КредитМаркет оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Менеджер з кредитування ВАЖЛИВО! На даний момент діє 4 годинний робочий день з відповідною оплатою праці + бонуси за видачу готівкових та споживчих кредитів, за видачу карт МОНО та Спортбанку Основні функціональні обов’язки : продаж продуктів компанії : грошові кредити, кредити на купівлю авто, кредити на купівлю товарів в інтернеті, кредити для приватних підприємців, інші продукти;
 • консультування клієнтів; ідентифікація клієнта; пошук нових, робота з діючими клієнтами; формування пакету документів по кредиту;
 • Основні вимоги : освіта : вища / неповна вища; володіння ПК : впевнений користувач пакету MS Office; особисті якості та навики : комунікабельність, націленість на результат, орієнтація на клієнта.

  Ми пропонуємо : цікаву роботу в дружній команді; офіційну оплату праці (фіксована ставка + бонус); можливості професійного та кар єрного розвитку.

  Просимо надсилати розгорнуте резюме з прийнятним для Вас рівнем оплати праці.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява