Прибиральник адміністративних приміщень
Укрзалізниця
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Обов’язки : Прибирає службові приміщення адміністративних будівель, коридори, сходи, санвузли, туалети. Витирає пил, підмітає і миє вручну або за допомогою машин і пристроїв стіни, підлогу, віконні рами і скло, дверні блоки, меблі.

Чистить і дезінфікує раковини та інше санітарно-технічне устаткування. Очищає урни від паперу і промиває їх дезінфікуючими розчинами.

Збирає сміття і відносить його до встановленого місця. Додержується правил санітарії і гігієни в приміщеннях, де прибирає.

Повинен знати : Правила санітарії і гігієни з утримання приміщень. Правила прибирання. Концентрацію мийних і дезінфікуючих засобів та правила безпечного користування ними.

Вимоги : Базова загальна середня освіта, без вимог до стажу роботи. Графік роботи : Позмінний Компанія пропонує : Роботу в найбільшій компанії України.

Офіційне працевлаштування. Доплата за вислугу років, на оздоровлення, при народжені дитини тощо. Премію за якісне виконання поставлених завдань.

Повний соціальний пакет, медичне страхування, санаторно-курортне лікування, безкоштовний проїзд в приміському сполученні та багато інших речей, покликаних турбуватися про комфорт та здоров’я наших співробітників.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява