Менеджер з продажу послуг протипожежного захисту, регіональний представник
Пожтехнозахист, ПП
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

З метою розширення клієнтської бази, Приватне підприємство ПОЖТЕХНОЗАХИСТ шукає Менеджера з продажу послуг протипожежного захисту (регіонального представника).

Вимоги : Знання ринку послуг протипожежного захисту.Умови роботи : - офіційне працевлаштування, компенсація проїзду, компенсація мобільного зв’язку,- графік работи : з Пн.

по Пт. з 10.00 до 18.00,- заробітня плата (ставка + %), розмір ставки обговорюється після успішно реалізованого контракну,- безпосередньо заробіток залежить від виконаного плану з продажу,- Є можливість отримувати більше 30 000 грн.

 • Обов’язки : - Пошук Замовників (Клієнтів) на Послуги протипожежного захисту;- Проведення переговорів та зустрічей;- Підготовка і проведення презентацій Послуг;
 • Підготовка та подача комерційних пропозицій;- Укладення контраків, надання рахунків на авансування робіт;- Супровід і утримання Клієнтів;
 • Передача замовлення на Послуги в проектний або монтажний відділ.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява