головний спеціаліст (з визначенням постійного робочого місця у м. Покровську Донецької області)
Нова державна служба України
Киев, Киев
15 годин тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвітавища, не нижче освітнього ступеня молодшого бакалавра або бакалавраДосвід роботине передбаченоВільне володіння державною мовою Вимоги до компетентності- Посадові обов'язкиЗдійснення в межах своїх повноважень моніторингу стану дотримання прав людини, надання пропозицій Уповноваженому щодо вжиття заходів парламентського контролю з метою забезпечення прав i свобод людини i громадянина у Донецькій області.

Розгляд в установленому порядку звернень громадян з питань, що належать до компетенції відділу, та підготовка пропозицій щодо відкриття провадження Уповноваженого про порушення прав людини і громадянина та здійснення реалізації відкритих проваджень.

Роз’яснення заходів, яких має вжити особа, що подала звернення до Уповноваженого.Здійснення прийому громадян, та в межах повноважень забезпечення функціонування громадської приймальні Уповноваженого в місті Покровськ Донецької області.

Надсилання звернень громадян за належністю до відповідних органів, у разі необхідності, з рекомендаціями щодо дотримання стандартів у галузі прав людини і громадянина.

Участь у перевірках контрольних пунктів в’їзду / виїзду між територією України та тимчасово окупованими територіями у Донецькій області щодо стану дотримання прав людини і громадянина.

Участь у підготовці матеріалів для щорічної і спеціальних доповідей Уповноваженого та інших документів з питань, що належать до компетенції відділу здійснення обліку, вивчення або перевірки (за необхідності з виїздом на місце) звернень громадян до Уповноваженого.

Здійснення моніторингових візитів, організація та участь у перевірках стану дотримання прав людини i громадянина державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, підприємствами, установами та організаціями незалежно вiд форми власності та їx посадовими i службовими особами.

Розгляд інформаційних запитів та інших звернень з питань, що відносяться до компетенції відділу.Участь в організації та проведенні просвітницьких, навчальних заходів, нарад, конференцій, семінарів, круглих столів, залучення для їх проведення науковців, фахівців, незалежних експертів, з метою реалізації співпраці з громадянським суспільством.

Взаємодія і співпраця з державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, міжнародними організаціями, надання пропозиції щодо підготовки та підготовка проєктів договорів, угод, меморандумів щодо співпраці з ними з питань, що відносяться до компетенції відділу.

 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадустроково на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця конкурсу;
 • граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Умови оплати праціпосадовий оклад 11050 грн на місяць;
 • інші складові оплати праці державного службовця відповідно до статті 50 Закону України Про державну службу та постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів Термін подачі заявок : 2020-10-19

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява