Бізнес-аналітик
Укрпошта
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Укрпошта національний оператор поштового зв’язку, сучасна логістична компанія, що впевнено прямує шляхом розвитку, модернізації та вдосконалення.

Ми розширюємо нашу команду і зараз в пошуку технолога (методолога). Вимоги : Вища освіта Досвід роботи на посаді технолога Досвідчений користувач прикладних програм MS Office Розвинуті комунікативні здібності, системність Обов’язки : Опис всіх бізнес-процесів за напрямком Робота з проектним офісом над впровадженням проекту Новий фронт Розробка нормативної документації для роботи в нових системах Розробка та проходження всіх процедур по затвердженню наказів та положень Ми пропонуємо : Захопливу роботу у великій компанії, що розвивається Команду експертів, безумовний професійній розвиток гідний рівень офіційної заробітної плати + бонуси за виконання планових показників офіційне працевлаштування, дотримання підприємством усіх вимог законодавства Стань частиною нашої команди! Можливо нам не вистачає саме Вас!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява