Військоволужбовець за контрактом (морська спеціальність)
Державна прикордонна служба (морська охорона) ВЧ 1498
Украина, Киев
3 днів тому
source : Jobs.ua

Державна прикордонна служба України 10 окремий загін оперативного реагування ДОЗОР. Якщо Ви відважні та сильні духом, марите пригодами для справжніх чоловіків, -

у Вас є унікальна можливість реалізувати свої мрії в загоні оперативного реагування ДОЗОР. Наші підрозділи спеціальних дій на воді дислокуються в м.

Київ. Цікава служба та гідне грошове забезпечення ГАРАНТОВАНІ!Вимоги : вік від 18 років, без судимості, фізично розвинутий, дисциплінованний, відповідальний.

Умови роботи : пн-пт з 8 : 00-17 : 00, сб,нд -вихідні. За вийнятком бойових чергувань, які конпенсуються вихідними.Проходження військової служби у м.

КиєвіСтабільне грошове забезпечення,Соціальний пакет,Медичне забезпечення,Щорічна грошова допомога,Компенсація за піднайом житла, або забезпечення службовим житломЩорічна оплачувальна відпустка,Карєрний зріст.

Обов'язки : можна без досвіду роботи.(військвої служби).керування катером, охорона державного кордону, служба за контрактом.Заробітна плата від 9000 грн.

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява