Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
Нова державна служба України
Львов, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра у галузі знань Управління та адміністрування або іншого відповідного спрямування

Досвід роботи - без досвіду роботи.

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

 • участь в опрацюванні документів, підготовці аналітичних, довідкових та інших матеріалів з питань, що належать до компетенції відділу.
 • дотримання порядку оформлення первинних і бухгалтерських документів та забезпечення своєчасного відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних з перерахуванням коштів іншим організаціям.
 • контроль за наявністю та правильністю оформлення документів наданих для оплати товарів, робіт та послуг. На підставі отриманих документів проведення обліку юридичних та фінансових зобов’язань для Управління Державної казначейської Служби України та формує платіжні доручення на перерахування коштів Державного бюджету
 • контроль за наявністю дебіторської та кредиторської заборгованості на кінець звітного періоду. Вжиття всіх необхідних заходів для зменшення заборгованості.
 • cвоєчасне формування та подання до Управління Державної казначейської Служби України Звіту про заборгованість бюджетних установ (форма 7д) за загальним та спеціальним фондами.
 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  безстроково

  Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

  Умови оплати праці

 • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)

  Термін подачі заявок : 2021-06-17

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява