Менеджер з продажу меблів
Comodo Group
Львов, Львовская область
20 годин тому
source : Jobs.org.ua

Опис вакансіїСалон італійських та європейських меблів COMODO Lviv запрошує в свою команду менеджера з продажу меблів.Ми шукаємо кмітливу та ініциативну людину, для якої продаж красивих речей це задоволення.

Нам потрібен менеджер з свідомим бажанням працювати та відповідно заробляти.Ми будемо раді прийняти відповідального співробітника, який готовий навчатися і постійно займатися саморозвитком.

Що ми очікуємо від вас : - Бажання продавати та високі амбіції- Інтерес до інтер'єрів, меблів, дизайну- Бажання вчитись та досліджувати нове- Усвідомлення, що сфера продаж це саме ваше Салон в центрі Львову з красивими меблямиГрафік роботи : 10 : 00 19 : 00 понеділок п’ятниця, субота-неділя вихідні3 тижня відпустки за рахунок компанії, компенсація лікарняногоВідвідування міжнародних виставок у Мілані, Парижі за рахунок компанії.

Що ми можемо запропонувати : - Унікальну можливість реалізувати себе та свій потенціал, розвиваючись в компанії з міжнародними партнерами- Високий рівень винагороди за результати в роботі (зарплата + процент)- В чому полягають Ваші обов’язки : - Створювати креслення для виробництва меблів, дверей, кухонь- Консультування клієнтів в салоні- Відмінна підготовка та знання продукції салону меблів та деталів інтер'єру (ми будемо Вас навчати)- Відчувати потреби клієнтів та реалізовувати їх побажання (в сегменті меблів, світла, декору)- Проведення переговорів, консультування клієнтів- Підготовка комерційних пропозицій та ведення письмової комунікації з клієнтамиCOMODO Lviv красивий салон з ексклюзивними меблями, куди приходять втілювати свої побажання клієнти.

А працюють в нас люди, які прагнуть розвитку, досягнень та мають бажання вчитися.Оксана 098 188 77 55 Лидия 0672345094

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява