Інженер Linux
ООО GigaCloud
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

GigaCloud - лідер ринку хмарних технологій в Україні за темпами зростання та кількістю клієнтів. GigaCloud надає в оренду IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) клієнтам будь-якого масштабу - від малого бізнесу до величезних корпорацій.

За підсумками 2019 року компанія займає 12,5% українського хмарного ринку. У портфоліо оператора понад 1250 клієнтів у 6 країнах світу і понад 200 компаній-партнерів.

 • Обов'язки : Супровід хмарної платформи OpenStack і сервісів на її базі Управління ресурсами хмарних майданчиків, планування і проведення заходів, спрямованих на підвищення ефективності і продуктивності системи Установка, настройка і експлуатація апаратних серверів і систем зберігання даних Розробка і підтримка в актуальному стані документації по підтримуваним хмарним платформ і сервісів Усунення інцидентів, ідентифікація і усунення вузьких місць, управління змінами та конфігураціямиНаш ідеальний кандидат має : Технічну освіту Досвід адміністрування ОС Linux від 1 року Знанає принципи функціонування мереж, розуміє роботу основних мережних служб (DHCP, DNS, SMTP / POP3 / IMAP, HTTP / HTTPS, FTP) Має досвід роботи з технологіями віртуалізації (Xen / KVM) Має досвід налаштування та адміністрування веб-серверів серверів Apache, nginx Має досвід написання скриптів на Bash або Python Має досвід адміністрування баз даних, знання SQLМи пропонуємо : Найкращий колектив, про який ти завжди мріяв(ла);
 • Роботу в стабільній компанії Офіційне оформлення та медичне страхування; Неймовірно круті корпоративи Багато можливостей для розвитку відвідування навчальних заходів, внутрішні тренінги по продукту, приголомшлива аудіобібліотеку бізнес-книг;
 • Графік роботи ПН-ПТ з 09 : 00 до 18 : 00 Робоче місце в комфортному офісі в пішої доступності від метро Васильківська або Виставковий центр.

  Хочеш стати частиною нашої команди? Швидше надсилай своє резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява