Інженер планово-виробничого відділу
ПрАТ ДБК-4
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вітаємо Вас! Якщо Ви шукаєте компанію, яка гарантує офіційне працевлаштування, своєчасну виплату заробітної плати та соціальні гарантії згідно чинного законодавства Вам до нас! Управління виробничо-технологічної комплектації ПрАТ ДБК-4 здійснює комплектацію об'єктів матеріалами, виробами та конструкціями для монтажної та оздоблювальної фаз будівництва, виготовляє металеві, металопластикові та дерев’яні вироби.

Запрошуємо на роботу інженера планово-виробничого відділу. Основні обов’язки : Здійснення виробничих розрахунків, аналіз виробничої діяльності, планування обсягів виробництва та ін Якщо Ви інженер за освітою, маєте досвід роботи з Excеl, 1 : C та маєте бажання працювати на виробництві відправляйте резюме або телефонуйте.

 • Ми пропонуємо : Офіційне працевлаштування з усіма гарантіями, згідно КЗпП; Вчасну виплату заробітної плати; Соціальний пакет : для іногородніх працівників тимчасове житло, медичне обслуговування, лікування та оздоровлення працівників та членів сім'ї, на території підприємства є безкоштовний спорткомплекс, їдальня / обід зі знижкою 47%, також можливість придбати житло на пільгових умовах;
 • Кар'єрний та професійний ріст; Графік роботи : з понеділка по п’ятницю з 8 : 00 до 17 : 00 Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, телефонуйте.

  Приєднуйся до команди професіоналів! Відсилаючи резюме, Ви автоматично погоджуєтесь на збереження та обробку Ваших персональних даних, згідно діючого законодавства України.

  Ми гарантуємо конфіденційність на всіх етапах співпраці з кандидатами.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява