Інженер відділу підтримки сервісів
Датагруп
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Датагруп провідний оператор зв’язку українського ринку телекомунікацій. Запрошуємо до нашої команди Інженера відділу підтримки сервісів! Що ми пропонуємо?

Офіційне працевлаштування. Роботу у великій, стабільній компанії. Можливість професійного та кар'єрного росту. Медичне страхування.

Основні обов’язки : Технічна підтримка клієнтів компанії. Моніторинг мережі передачі даних. Контроль проведення планових і аварійних робіт.

Налагодження та підтримка систем мережевого моніторингу. Налаштування мережевого обладнання. Координація дій по усуненню проблем із клієнтськими сервісами.

Приймання ескалації від інженерів по вирішенню критичних питань по роботі сервісів та обладнання. Вимоги до кандидата : Вища освіта телекомунікації.

Досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років бажано. Впевнений користувач ПК. Знання стека протоколів : TCP / IP, MPLS, VPN, QinQ.

Знання і розуміння роботи системи моніторингу Cacti, Zabbix. Уміння працювати з усім спектром мережевого обладнання, налаштування, запобігання петель.

Здатність до навчання, здатність самостійно приймати рішення, бажання працювати. Будемо раді бачити Вас в числі співробітників нашої компанії! *Направляючи своє резюме та / або інші документи, пов’язані з працевлаштуванням, Ви надаєте свою згоду ПрАТ Датагруп на обробку (збір, реєстрацію, накопичення, зберігання) Ваших персональних даних.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява