Торговий представник з автомобілем
КОЛОРСТАР, ТОВ
Ровно, Ровненская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Будемо знайомі! Ми Українське представництво міжнародної компанії, що займається виробництвом професійної косметики для волосся під маркою ESTEL.

На нашу думку робота повинна приносити емоційне задоволення та гідний рівень оплати праці. Згодні?Запрошуємо в нашу команду однодумців : Торгового представника з авто на область Основні вимоги : - власний автомобіль- досвід роботи в продажах - буде перевагою- бажання вчитися і розвиватись- комунікабельність, відповідальність, активність - на високому рівні!- для чоловіків - військовий квиток! Що пропонуємо Ми : - робота в злагодженій команді професіоналів- впевненість у завтрашньому дні, тому що в нас офіційне працевлаштування згідно КЗпП, а також своєчасна виплата заробітної плати- компенсація палива та амортизації автомобіля- можливість кар'єрного росту, а також щодня вчитися і розвиватися, переймати досвід професійного Керівництва!- додаткова 13 заробітна плата, річні премії- оплата мобільного зв'язку- п'ятиденний робочий тиждень з графіком з 9 : 00 до 18 : 00, без необхідності щоденного відвідування офісу!- участь в цікавих інтерактивних презентаціях, та різноманітних ФЕШН - event (ах)- корпоративне навчання.

Наші співробітники відвідували таких тренерів : С.Азімов, Жордан Белфорт, С.Калінічев, Д.Дубравін та багато інших! Що ми чекаємо від Тебе : - підтримку і розвиток існуючої бази клієнтів (салони краси)- щоденне відвідування Клієнтів згідно маршруту- розширення асортименту товару в салонах- виконання плану продажів- побудова з Клієнтом довірливих відносин- а головне - бажання рости, розвиватися і ставати кращим кожного дня!- заходьте на нашу корпоративну сторінку у Facebook У КРАСИ Є ІМ'Я http : / / bit.

ly / 2xUeesc- Запрошення від директора Компанії : https : / / youtu.be / l3DJ9k9R8YQЧекаємо Ваше резюме, телефонуйте або ж заповнюйте анкету за посиланням : https : / / goo.

gl / vkiUjs0 800 307 003 (дзвінки з мобільного безкоштовні!), запитуйте Сушко ВалеріюТакож, Ви можете пройти on line співбесіду за посиланням https : / / cutt.

ly / jf0fvfEПройдіть співбесіду за 2 хвилини, в нашому Job Bot в Телеграмі : https : / / t.me / EstelJobBot

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява