Тренер, консультант проекту з Реагування на гуманітарну кризу в Україні
RedR UK
Украина, Киев
6 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги, побажання : RedR UK набирає кваліфікованих, досвідчених людей, щоб приєднатися до нашого пулу асоційованих тренерів і консультантів і зробити внесок у подолання гуманітарної кризи в Україні та сусідніх країнах.

Нашим поточним пріоритетом є набір тренерів із знаннями експертного рівня в галузях : Управління циклом гуманітарних проектів,Гуманітарної етики та принципів,Гуманітарної координації,Збору даних, їх зберігання та обробки,Гендерного насильства,Включення в гуманітарні програми,Безпеки та благополуччя,Захисту від сексуальної експлуатації та насильства (PSEA),Залученні та комунікації з громадами,Управління колективними центрами / містами для переміщених осіб,а також тренери, які вільно володіють українською, польською, румунською, словацькою чи російською мовами або мають великий досвід реалізаціїї програм у східноєвропейському регіоні.

Обов&#;язки : Якщо ви досвідчений гуманітарний діяч, знайомі з навчанням дорослих, підходами до навчання за участі учасників, можете проводити групові презентації, керувати груповою динамікою та давати можливість групі навчатися разом, особливо дистанційно чи онлайн, тоді ми хотіли б почути вас.

RedR UK забезпечить навчання, коучинг і наставницьку підтримку успішним кандидатам, доступ до навчальних матеріалів RedR UK і можливість проводити навчальні курси RedR UK одразу після завершення вступу.

 • Умови : Подати заявуЗаповніть цю онлайн-форму та надішліть копію свого останнього резюме на адресу : Mentoring redr.org.uk із заголовком теми : Заява для асоційованого тренера в Україні ваше повне ім&#;
 • я .Дедлайн подачі заявок 31 травня року.Кандидати з навичками та досвідом, які відповідають нашим вимогам, будуть запрошені до оцінювання.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява