Готувач піци
RetailGroup
Киев, Киев
2 годин тому
source : Jobs.org.ua

Готувач піцигіпермаркету ВЕЛМАРТ (м. Київ, вул. Чорнобильська 16 / 80)Торгова мережа гіпермаркетів ВЕЛМАРТ одна з найбільших роздрібних мереж в Україні запрошує до своєї команди Готувача піциМрієш про компанію, яка гарантує стабільність, розвиток та своєчасну виплату заробітної плати?

Рушай до нас !Ми гарантуємо : - Високу оплату праці, яку ти отримаєш вчасно 2 рази на місяць- Можливість отримати премію за виконання показників- Знижки на обіди та продукцію власного виробництва- Спецодяг за рахунок компанії- Широкі можливості кар'єрного та професійного росту- Безкоштовне навчання за рахунок компанії- Зручний графік роботиЩо необхідно робити : - Вміти користуватись технологічними картами- Робити підготовку напівфабрикатів- Готувати продукцію згідно рецептури- Слідкувати за термінами реалізації сировини та напівфабрикатівДля нас важливо, щоб наш співробітник був : - Відповідальним- Активним та уважнимМісце роботи : м.

Київ вул. Чорнобильська 16 / 80 ст.м. АкадеммістечкоБільш детальна інформація за телефоном : 0674132405 Майборода Наталія ВладиславівнаДзвони зараз!Приходь до нас на співбесіду сьогодні!Ми чекаємо саме тебе!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява