Інженер з технічного нагляду
Холдинг Киев
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо приєднатися до команди професіоналів! Вимоги : Вища будівельна / інженерна освіта Досвід роботи від 5-и років в напрямку технічного нагляду в будівництві виробничих приміщень Наявність чинного Кваліфікаційного сертифікату ІТН Знання сучасних будівельних матеріалів, обладнання, технологій Знання нормативно-технічної документації (ДБН, ДСТУ) Знання нормативних вимог до приймання робіт Впевнений користувач ПК : MS Office, AutoCad Чесність, старанність, відповідальність, комунікабельність Обов’язки : Постановка завдань на виконання будівельно-монтажних робіт Контроль ходу виконання будівельних робіт згідно із затвердженим графіком Контроль виконання демонтажних, загальнобудівельних та оздоблювальних робіт згідно будівельних норм і правил, стандартів, технічних умов Контроль будівельних матеріалів, використовуваних на об'єктах Контроль якості, фактично виконаних обсягів і розцінок Контроль і підписання актів прихованих робіт Участь в оформленні необхідної технічної документації Приймання виконаних будівельно-монтажних робіт і узгодження актів виконаних робіт Робота з виконавчою документацією і її облік.

Ми пропонуємо : Місце роботи м. Васильків Динамічна робота з цікавими задачами Офіційне працевлаштування Якщо Вас зацікавила дана позиція, надсилай нам своє резюме з очікуваннями заробітної плати.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява