Клієнт-менеджер
Спринт, магазин
Ужгород, Закарпатская область
13 годин тому
source : Jobs.org.ua

Рутинна, одноманітна робота це не для Вас? Не готові працювати в офісі, перекладаючи папери з місця на місце? Тоді ласкаво просимо в наш колектив! Працівники магазину автозапчастин СПРІНТ це команда молодих і енергійних людей, кожен з яких чітко знає свої функції.

Ми пишаємося, що зуміли налагодити процес, щоб він працював, як годинниковий механізм, і завжди раді розумному новому гвинтику .

 • Ми шукаємо : - молоду енергійну людину віком до 35 років (перевага надається дівчатам, які своєю присутністю прикрасять наш переважно чоловічий колектив);
 • кандидата, яких готовий навчатися, щоб стати дійсно класним спеціалістом;- особу, що дивиться в майбутнє і прагне кар'єрного росту;
 • людину, що чітко розуміє, що таке строки і інші зобов’язання.Ми надаємо : - можливість навчитися основам і тонкощам роботи;
 • оплачуваний випробувальний термін;- роботу в дружному колективі;- достойний рівень заробітної плати;- своєчасну виплату зарплати.
 • Ми не кидаємо новачків напризволяще, і не чекаємо, хто з них випливе кожен новий співробітник може очікувати на підтримку більш досвідчених колег.

  Зацікавило? Надсилайте резюме, залишайте відгуки, або записуйтеся на співбесіду за номером телефону : 0501001999.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява