Керівник відділу продажу (кондитерська група товарів)
ТОВ Ромус-Поліграф
Украина, Львов
23 годин тому
source : Jobs.ua

Компанія Ромус займає провідну позицію на ринку товарів для офісу, здійснюючи корпоративні продажі, співпрацюємо з компаніями різних сфер діяльності (виробничі та торгівельні підприємства, медичні та навчальні заклади, органи державної влади, готельно-ресторанні комплекси, будівельні та траспортно-логістичні компанії, організації роздрібної торгівлі), також ми являємось виробником поліграфічної продукції і на ринку вже понад 20 років.

Нашими клієнтами є : Nestle, SAV Service, Tickets.ua, ОККО, WOG, Торчин, Епіцентр, Молокія, Галка та ін.Нові виклики нові успішні проекти! Розвиваємо напрям по продажу кондитерських виробів (власне виробництво).

Тому нам потрібен ти, успішний управлінець з підтвердженими результатами, посада Керівник відділу продажу (кондитерська група товарів)Якщо ти природжений лідер, вмієш об’єднувати людей для досягнення спільної цілі, мислиш поняттям результат , вмієш долати бар’єри на шляху до успіху запрошуємо стати одним з нас.

Досвід роботи на керівній посаді у сфері продажу аналогічної групи обов’язковий! Якщо маєш команду, яка готова слідувати за тобою це твоя важлива перевага!Твої основні завдання : планування, організація продажів та досягнення планових показників (магазини та мережі), Львів та область.

побудова сильної команди (навчання, розвиток, мотивація та оцінювання персоналу), постановка завдань та контроль за результативністювизначення потенціалу ринку та аналіз конкурентівведення переговорів з ключовими клієнтамиздійснення заходів щодо мінімізації дебіторської заборгованостіаналітика та звітність результатів роботи командипідтримка іміджу компанії та високого рівня обслуговування клієнтіввнесення пропозицій щодо покращення бізнес-процесівЩо отримаєш натомість?

вагоме місце в нашій команді, з можливістю реалізації свого потенціалуз / п яка відповідатиме твоєму професіоналізму та результатам роботиробочий графік : з пн-пт з 9.

00 18.00офіс в р-ні Підзамче (вул. Б. Хмельницького)високий рівень підтримки та довіри з боку керівництвавсі необхідні інструменти для комфортної роботиофіційне працевлаштуванняБільше про нас за цими посиланнями : hr.

romus.com.ua / та romus.ua /

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява