Провізор, фармацевт
D.S., мережа аптек
Великий Берёзный, Закарпатская область
4 годин тому
source : Jobs.org.ua

Мережа аптек D.S. з 1995 року надає фармацевтичні послуги, займається реалізацією лікарських засобів, товарів медичного призначення для населення.

Людина є центром діяльності нашої компанії. Намагаємося задовольняти і випереджати очікування, прагнемо стати ближчими, доступними для наших клієнтів!Однак, без вашої допомоги, знань, досвіду здійснити заплановане вкрай важко! Ви нам потрібні!В нашій команді фармацевтів-професіоналів є вакансія провізор / фармацевт.

 • Що треба робити : - здійснювати відпуск ЛЗ, надавати належну фармопіку, допомагати людям у вирішенні проблем зі здоров’ям;
 • Приймати товар, здійснювати викладку, приділяти велику увагу вивченню асортименту аптеки.Наші вимоги до кандидата : - найголовніше це відповідність цінностям компанії : людяність, гідність, повага, професіоналізм, перевершувати очікування, приймати та заохочувати зміни, бути толерантним, бути чесним в усьому;
 • вища / неповна вища фармацевтична освіта, наявність сертифіката про проходження курсів підвищення кваліфікації;- досвід роботи в аптеці, буде перевагою.
 • Чого можна очікувати від нас : - ми працюємо офіційно, тому ви також будете у безпеці;- можливість вибору місця праці (велика мережа аптек);
 • можливість кар'єрного та професійного зростання, будемо зростати разом;- конкурентну заробітну плату;- спеціальну програму лояльності для працівників;
 • корпоративне страхування працівників;- навчальні програми за рахунок Компанії.Ви ще не надіслали нам резюме? Обирайте мережу D.
 • S. , не вагайтесь! D.S. аптека, якою ви будете задоволені! Надсилаючи своє резюме на одну з вищевказаних електронних адрес, ви надаєте безумовну згоду на обробку ваших персональних даних.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява