Копирайтер
King Star Alliance
Украина, Львов
3 днів тому
source : Jobs.ua

Міжнародний Digital-холдинг запрошує в команду досвідчених копірайтерів для написання високоякісного контенту на посадкові сторінки наших проектів.

Основним завданням буде ознайомити клієнтів та партнерів з послугами компанії, шляхом написання якісних та унікальних текстів.

Що нам важливо : Досвід на позиції копірайтера 2+ роки; Грамотне володіння українською та російською мовами; Робота з сервісами і редакторами : text.

ru, advego.ru, Тургенев, Главред; Досвід написання інформаційних текстів; Готовність виконати ТЗ і пройти співбесіду по Skype / Zoom.

 • Задачі : Написання від 10 статей в місяць по 10-15к знаків без пробілів кожна; Hаписання текстів різної тематики згідно ТЗ;
 • Дотримання термінів та вимог написання текстів; Співпраця з командою, щодо вирішення оперативних завдань; Участь у щоденних мітингах.

  Перевагою буде : Досвід роботи в написанні статей на тематику : юридичний консалтинг, медицина, туризм та інвестиції; Філологічна освіта.

 • Ми пропонуємо : Стабільну і своєчасну оплату праці; Гнучкий графік роботи (Full time Office or Remote); Роботу в команді професіоналів : копірайтери, редактори, SEO спеціалісти які допоможуть тобі досягти топ-рівня та отримати цінний досвід;
 • Сучасний та комфортний офіс недалеко від центру. Ти готовий стати частиною успішної команди?

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява