Головний спеціаліст сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадскістю Вараської районної державної адміністрації
Нова державна служба України
Ровно, Ukraine
6 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обовязки

1.Проводить роботу з матеріалами та документами з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, що надходять до місцевої державної адміністрації, в межах визначеної компетенції.

2.Організовує роботу з питань інформаційної діяльності райдержадміністрації, несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього завдань.

3.Здійснює підготовку разом із фахівцями інших структурних підрозділів райдержадміністрації проектів поточних та перспективних планів роботи, а також пропозицій щодо виконання Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, їх доручень у межах компетенції.

4.Виконує доручення завідувача сектору, готує інформаційні матеріали для оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та у місцевих засобах масової інформації з питань діяльності органів виконавчої влади.

5.Забезпечує оперативний збір інформації про головні події соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, їх первинну обробку.

6.Забезпечує у межах своєї компетенції збереження державної таємниці, іншої інформації з обмеженим доступом відповідно до законодавства.

7.Створює належні умови для діяльності інститутів громадянського суспільства в районі, участі громадськості у формуванні та реалізації державної та регіональної політики.

8.Аналізує матеріали, опубліковані в державних, обласних і районних газетах, надає завідувачу сектору узагальнюючі огляди, анотації тощо.

9.Виконує інші доручення завідувача сектору.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Строк призначення особи, яка досягла 65- річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5300,00 грн. 00 коп., надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

Термін подачі заявок : 2021-09-24

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява