Головний спеціаліст відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог
Нова державна служба України
Чернигов, Черниговская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.Досвід роботи Не потребує.

Володіння державною мовоюВільне володіння державною мовою. Посадові обов'язки1. Забезпечує виконання покладених на відділ функцій з питань надання усіх видів державних соціальних допомог, у тому числі і житлових субсидій, через запровадження роботи відділу за єдиною технологією прийому громадян, які звертаються за допомогою.

2. Приймає справи від уповноважених сільської / селищної ради.3. Здійснює перевірку правильності застосування нормативно-правових актів при визначені права на допомогу, повноти проведених перерахунків, установлених строків призначення, термінів розгляду та опрацювання документів.

4. Готує реєстр для відправлення документів у відділ контролю обласного виплатного центру.5. Формує особову справу одержувача житлово-комунальних послуг та вносить інформацію до електронної бази даних.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуБезстроково Умови оплати праціВідповідно до штатного розпису посадовий оклад становить 5300,00, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за вислугу років (за наявності стажу державної служби) та премія (у разі встановлення).

Термін подачі заявок : 2021-04-15

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява