Junior Client Manager (пластикові гранули)
S&you-Synergie Slovakia s.r.o.
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Нашим клієнтом є створена міжнародна група Ravago, яка (серед іншого) є світовим дистриб’ютором та продавцем пластикових гранул.

В даний час ми шукаємо фахівців для торгівлі (продаж та догляд за корпоративними клієнтами). Ця штатна посада також включає інтенсивну навчальну програму, орієнтовану на лінійку продуктів та ділові навички.

Посада виконується в Києві (Україна) і включає інтенсивні поїздки автомобілями в різні регіони країни.Яким буде ваше завдання : - освоїти навчальну програму, а потім взяти на себе портфоліо корпоративних клієнтів- Регулярно проводити дослідження ринку та визначати нові можливості для бізнесу- активно підтримувати та розвивати стосунки з клієнтами (B2B)- Стратегічно плануйте та встановлюйте реалістичні цілі, щоб продажі компанії постійно зростали- розвивайте можливості для бізнесу та шукайте потенційні рішення щодо застосування полімерів якнайширшому колу клієнтів- співпрацювати з іншими підрозділами компанії, такими як Дослідження та розробки, логістика, обслуговування клієнтів, фінанси тощо)Ми шукаємо кандидатів на цю посаду, які мають мотивацію працювати в секторі технологій , тобто працювати з професійною лінійкою продуктів, багато чому навчитися, навчатись, а також подорожувати та працювати з клієнтом на місцях.

Загальними критеріями для цієї посади є : - Закінчена середня або вища освіта (в ідеалі в технічній галузі, але не за умови)- Англійська на комунікативному рівні (корпоративна мова компанії)- Українська мова як носій (щоденний контакт з місцевими клієнтами)- Перший досвід (під час або навіть після закінчення навчання) ідеальна спрямованість на клієнтів- Бажання вчитися, допитливість, інтерес до галузі хімії- Сильна орієнтація на клієнтів та талант продажів- Сильні навички презентації та аргументації- Орієнтація на результати та активність- Водійське посвідчення групи В та готовність їздити у різні регіони УкраїниКрім усього іншого, Ravago пропонує широкий асортимент пластикових гранул, які він розповсюджує та продає по всьому світу.

Він є одним з провідних гравців на загальноєвропейському ринку, має 26 офісів, 45 складських приміщень та середній оборот у 700 мільйонів євро.

Приєднуйтесь до успішної команди та допомагайте їм продовжувати рости!- 9-місячна навчальна програма (лінійка продуктів, співпраця з підрозділами, продажі)- Приємна сімейна культура- Можливість мовної підготовки- Річний бонус

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява