Провізор, фармацевт
Фармастор
Вишнёвое, Киевская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Національна фармацевтична мережа Аптека Доброго Дня запрошує на роботу Провізорів, фармацевтів з досвідом роботи та без.# ТУРБУЄМОСЬ ПРО НАЙДОРОЖЧЕ# ПИШАЄМОСЬ СВОЄЮ РОБОТОЮПортрет нашого фахівця : - З вищою / середньо-спеціальною фармацевтичною освітою (або студенти).

 • Володіє знаннями з фармакології.- Володіє ПК на рівні впевненого користувача.- Відкритий до навчання та готовий розвиватися разом з компанією.
 • Готовий кожен день з кожним : # бути добрим# бути турботливим# бути потрібним# бути вдячнимЗ нами ви отримаєте : - Високий рівень заробітної плати (ставка + бонуси).
 • Кар'єрний зріст або можливість професійно розвиватись- Безкоштовне навчання на спеціалізованих тренінгах.- Гнучкий графік роботи та зручне місце розташування.
 • Офіційне працевлаштування з першого робочого дня згідно КЗоТ.# ЗУСТРІНУ ЯК РІДНОГО ТВОЯ НОВА РОБОТАНадсилайте своє резюме або телефонуйте : Тел.
 • 093 394 76 15Більш детальну інформацію про компанію можна отримати за посиланнями : https : / / www.add.uahttps : / / www.

  facebook.com / aptekadobrogodnya / https : / / www.facebook.com / PharmastorPlanet /

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява