Налагоджувальник устаткування (Три Стар)
ООО Три Стар
Кропивницкий, Кировоградская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Три Стар оголошує конкурс на заміщення вакантної посади НАЛАГОДЖУВАЛЬНИК виробничого обладнання (кондитерське виробництво).

Основні вимоги : середня спеціальна або вища освіта механічного напрямку; базові знання будови вузлів та механізмів; досвід роботи на виробничому підприємстві буде перевагою.

Основні обов’язки : Ремонт, наладка та обслуговування виробничого обладнання та допоміжних систем. Забезпечення безперебійної роботи виробничого обладнання.

Проведення технічного планового і позапланового обслуговування і ремонту ліній. Налагодження, регулювання технологічного обладнання під планове завдання на зміну.

Умови роботи : змінний графік роботи; повний соціальний пакет; доставка на роботу транспортом підприємства; смачна та корисна продукція з знижкою ;)

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява