Менеджер ЗЕД (з вільною іспанською)
WinWork (ФЛП Лебедева В.Г.)
Украина, Винница
6 днів тому
source : Jobs.ua

Компанія експортер та національний виробник мінеральних добрив і ЗЗР. Має власну лабораторію, унікальні рецептури, використовується сировина преміум-класу виробництва Німеччини, Туреччини, Польщі, Ізраїлю та інших країн.

Також, ми зібрали команду найкращих технологів, хіміків, вчених агрономів, технічних спеціалістів. Усе це в комплексі дало змогу виробляти високоякісний та конкурентоспроможний продукт, який користується попитом на ринку Європи, Африки.

Плануємо активно розширювати географію експорту, а отже, шукаємо у свою команду успішного менеджера з продажів (ЗЕД) з вільною іспанською.

 • Умови : офіційне працевлаштування із дотриманням усіх соціальних гарантій; високий рівень матеріальної мотивації (визначається індивідуально);
 • новий сучасний офіс у стилі Google;молодий колектив; сильна і потужна команда однодумців, працюватимете з кращими спеціалістами аграрної галузі України.

 • навчання, харчування, закордонні подорожі, корпоративні заходи коштом компанії;Обов&#;язки : пошук нових клієнтів та робота з існуючою базою клієнтів;
 • ефективна комунікація з клієнтами по телефону; укладення договорів;Вимоги : оптимізм, високі моральні цінності.Якщо Вас зацікавила вакансія надсилайте, будь ласка, своє резюме або телефонуйте за номером : 63

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява