Senior Full-Stack JS Engineer
Kext Poland Sp. z o.o.
Odesa, UA
4 днів тому
source : Just Join IT

Serverless (nice to have)

Node.js (regular)

JavaScript (advanced)

Polish (master)

Poszukujemy programisty FullStack Node.js + React lub Angular do naszego zespołu programistów w Polsce do wsparcia w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań dla start-upów.

Naszym idealnym kandydatem jest programista, który komunikuje się w języku angielskim i zna lub chciałby poznać architekturę chmury AWS.

O Trust Square

Zajmujemy się tworzeniem własnych przedsiębiorstw i startupów. Mamy biura w Polsce i Szwajcarii. Pomagamy przedsiębiorstwom radzić sobie z rzeczami, w których nie są dobrzy.

Czy to rozwój platformy, szybkie prototypowanie, uruchomienie MVP, tworzenie treści, performance marketing czy finansowanie.

Lokalizacja

Siedziba w Polsce, 100% Praca zdalna

Nasze wymagania

  • Tworzenie aplikacji z użyciem Node.js, ES6+, TypeScript, Angualr lub React
  • Znajomość NoSQL / SQL (np. DynamoDB i PostgreSQL)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pasja do pomocy innym członkom zespołu
  • Twoje obowiązki

  • Prototypowanie i tworzenie aplikacji
  • Współpraca z zespołem programistów w tworzeniu niezawodnego kodu
  • Dokumentacja i udoskonalenia techniczne w twoim obszarze odpowiedzialności
  • Mile widziane

  • Doświadczenie w ciągłej integracji i testowaniu integracyjnym.
  • Doświadczenie z architekturami chmurowymi, serverless & IaC.
  • Korzyści

  • Konkurencyjne wynagrodzenie B2B lub umowa o pracę
  • Praca zdalana i elastyczny czas pracy
  • Wyjazdy integracyjne do Swajcarii
  • Zdrowa atmosfera pracy : -)
  • Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie!

    Повідомте про це