Менеджер з продажу (Advertising)
ООО Grey Advertising Enterprise
Львов
4 днів тому
source : Электронный Центр занятости населени

Компанія GREY ADVERTISING ENTERPRISE це команда професіоналів і справжніх віртуозів, які працюють з пристрастю до своєї справи.

Ми : Міжнародна рекламно-маркетингова компанія 25 років досвіду на ринку Європи 11 років успішної роботи в Україні 20 представництв в найбільших містах країни Допомагаємо розвивати свій бізнес таким компаніям як Multiplex, KFC, Victoria Gardens, Forum Lviv і багатьом іншим Ми відкриваємо філіали по всій країні, кількість наших партнерів та проектів по Україні збільшується! Ми відкриваємо вакансію менеджер з продажу! Ти : активний (твоя життєва позиція не дає тобі сидіти на одному місці) комунікабельний (аби поговорити) амбітний (маєш бажання заробляти від 12?

500 і вище) маєш досвід роботи в продажах або новачок з величезним бажанням навчитися Тоді відправляй своє резюме прямо зараз! Чим ти будеш займатися?

Готувати комерційні пропозиції для клієнтів Проводити інтерактивні презентації нашим клієнтам Укладати угоди з клієнтами компанії та залучати нових Активно брати участь в життєдіяльності компанії, а не чекати, поки стрілки годинника добіжать до кінця робочого часу Ми пропонуємо : Достойну заробітну плату, щотижневий розрахунок (3000?

6500 грн.) Адекватний графік роботи : з пн.-пт. 8 : 30 18 : 00 Стрімкий кар'єрний ріст Роботу в міжнародній компанії, що динамічно розвивається, зі стабільними позиціями на ринку Яскраву корпоративну культуру в молодому і дружньому колективі Офіційне працевлаштування, бонуси та заохочення для найкращих співробітників (розіграші iPhone, поїздки в Турцію та Єгипет) Хочеш потрапити до нашої команди?

Відправляй своє резюме*! Ми розглянемо твою кандидатуру і запросимо на співбесіду з керівництвом! *резюме з фото розглядаються в першу чергу.

Ми готові взяти перспективного та амбіційного кандидата без досвіду роботи, але з бажанням навчатися і заробляти!

Надіслати заяву
Додати до вподобаних
Видалити з обраного
Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява