Машиніст пересувної електростанції (5 р.)
Укрзалізниця, АТ
Харьков, Харьковская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Акціонерне товариство Українська залізниця національний перевізник вантажів та пасажирів. Ми будуємо стале економічне майбутнє нашої країни.

 • Запрошуємо долучитись до реформування галузі та стати частиною команди на посаді машиніста електростанції пересувної 5 розрядуФункціональні обов’язки : - Керує дизель-генераторною установкою вагонів відновного поїзда;
 • Визначає несправності у роботі електричних частин кранів відновного поїзда та усуває їх;- Оособисто бере участь в проведенні технічних випробувань, оглядів та поточних ремонтів згідно вимог Правил будови та безпечної експлуатації вантажопідйомних кранів Режим роботи : змінний, наявність відрядженьВимоги : - Професійно технічна освіта.
 • Стаж роботи машиністом електростанції пересувної 4 розряду не менше 1 року. Кваліфікаційна група з електричної безпеки 4.
 • Компанія гарантує : - Роботу в найбільшій компанії України.- Офіційне працевлаштування.- Повний соц. пакет, медичне страхування.

 • Доплата за вислугу років, на оздоровлення, при народжені дитини тощо.- Можливість кар'єрного зростання.Якщо Вас зацікавила дана вакансія, Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме.
 • Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних АТ Укрзалізниця у рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв’язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури та складає 14 днів.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява