Пекар
АгроІст Бейкінг енд Міллінг
Киев, Киев
1 хвилин тому
source : Jobs.org.ua

Шукаємо пекаря у крафтову пекарню ЖОРНОВА!Хліб ЖОРНОВА творіння рук відповідальних пекарів, справжніх фанатів своєї справи, які контролюють якість свого продукту від самого початку до кінця.

Ми вдосконалюємо рецепти, які успадкували та створюємо нові, щоб зробити одночасно смачний та корисний хліб в дровяній печі.

Якщо в тебе є велике бажання стати справжнім пекарем, ти маєш досвід ручної роботи з тістом, мрієш працювати в команді однодумців, бажання вчитись и робити справжній артизанський хліб тоді це твій шанс!Наші умови роботи : - Ми працюємо цілодобово та щодня по змінах.

Кожна зміна по 9 годин.- Наш стандартний робочий графік наступний : 4 зміни в день 1 вихідний 4 зміни в ніч 3 вихідих.- Графік роботи на період карантину може бути змінений.

 • Офіційна зарплата два рази в місяць, сумма ЗП залежить від кількості робочих змін.- ЗП на випробувальний термін 12 000 грн.
 • Оплачуємо відпустка та лікарняний.- Медичний огляд за рахунок компанії.Телефонуй до нас : + 050 3 318 318 Максим Миколайович+ 050 4 530 536 офісБільше інфо про нас https : / / www.
 • facebook.com / AgroEastBakingEndMilling /

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява