головний спеціаліст
Нова державна служба України
Запорожье, Ukraine
5 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче рівня молодшого бакалавра, бакалавра за спеціальністю Економіка , Право або Публічне управління та адміністрування .

Вільне володіння державною мовою. Без вимог до досвіду роботи.

Посадові обовязки

1.Забезпечує практичне виконання заходів щодо реалізації державних та регіональних програм розвитку житлово-комунального господарства на території області.

2.В межах компетенції та повноважень бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, державних програм.

3.У межах компетенції готує проекти розпоряджень голови облдержадміністрації, проекти обласних програм, проекти наказів департаменту, аналітичні інформаційні довідки, інші документи і матеріали.

4.Приймає, аналізує, узагальнює та надає до відомчого міністерства звітність про благоустрій населених пунктів області, сфер поводження з твердими побутовими відходами та поховання.

5.Організовує отримання в установленому порядку від органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій статистичних та оперативних даних, звітів та інших матеріалів з питань, що належать до сфери діяльності відділу, необхідних для виконання посадових обов’язків.

6.Готує проекти відповідей на :

 • запити органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ, організацій з питань, що стосуються його компетенції;
 • листи, скарги, звернення, запити про надання публічної інформації, які надійшли від громадян, громадських об’єднань, тощо.

  7.Бере участь в організації проведення нарад, колегій, засідань робочих груп і комісій облдержадміністрації відповідно до компетенції та забезпечує підготовку необхідних інформаційних матеріалів.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безстроково (для осіб, які досягли 65-річного віку, строк призначення один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно)

  Умови оплати праці

 • 1) посадовий оклад 5500 грн.;
 • 2) розмір надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.

 • 01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами);
 • 3) інші надбавки, доплати та премії визначаються відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • 4) додаткові стимулюючі виплати (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) встановлюються згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-10-26

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява