Заступник головного бухгалтера
Ваш Дім, ТзОВ, ЖБК
Львів, Україна
3 днів тому
source : Jobs.lviv.ua

Компанія Технопарк одна з найуспішніших компаній на ринку комерційної нерухомості Львова оголошує конкурс на заміщення посади : Заступника головного бухгалтера .

Функціональні обов'язки : Ведення бухгалтерського та податкового обліку ТОВ Формування та подання податкової, фінансової та статистичної звітності Ведення обліку основних засобів, нематеріальних активів, запасів Нарахування заробітної плати та інших виплат працівникам Вимоги до кандидатів : Вища профільна освіта Досвід роботи від 5 років на посаді бухгалтера Знання П(С)БО та / або МСФО / МСФЗ та ПКУ Досвідчений користувач ПК, 1С 8 Орієнтація на результат, розвиток та вдосконалення Аналітичне та критичне мислення Відповідальність Ми пропонуємо : Роботу в дружній команді професіоналів Достойну та прозору оплату праці Професійний розвиток Кар'єрний ріст Офіційне працевлаштування Якщо Вас зацікавила дана вакансія, надсилайте Ваше резюме.

За умови позитивного розгляду, ми запросимо Вас на зустріч в межах конкурсу на вакансію, якою Ви зацікавилися. Бажаємо успіху!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява