Заступник керуючого магазином
Eldorado
Каменское, Днепропетровская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Інші компанії продають електроніку та побутову техніку, а Eldorado вже 20 років робить покупки українців вигідними, корисними та просто крутими.

Тому нам потрібна людина-ракета. Інакше кажучи, крутозаступник керуючого магазином! Ти будеш створювати крутозавтра собі й покупцям, а саме : Організовувати роботу торговельного майданчика та працівників.

Направляй, підказуй, оптимізуй роби все, щоб робота магазину була злагодженою та ефективною. Слідкувати за виконанням планів товарообігу і показників.

Точність твоє друге ім'я? Чудово! Тримай руку на пульсі та стеж, щоб усе було чітко й вчасно. Навчати та розвивати новачків.

Тільки уяви, для когось ти будеш майстер-джедай уособлення мудрості та джерело знань. Організовувати та координувати торгові процеси.

Велика відповідальність, але й велике задоволення бачити досконало відрегульовані механізми роботи. Забезпечувати високий рівень обслуговування покупців.

Усе згідно з нашими стандартами продуманими, а тому ефективними. Ти будеш крутозаступником, якщо : маєш досвід роботи на аналогічній посаді, супервайзером чи старшим продавцем (від 1 року), знаєш принципи роздрібної торгівлі та основних фінансово-економічних показників, знаєш касову дисципліну, відповідальність, ініціативність, активність та розвинені лідерські якості це про тебе.

Вмикай свій успіх в Eldorado!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява