Начальник відділу опіки/піклування, усиновлення та сімейних форм виховання
Нова державна служба України
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта Вища освіта за освітнім ступенем магістраДосвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій 'Б' чи 'В' або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного рокуВолодіння державною мовою Вільне володіння державною мовоюВолодіння іноземною мовою Не потребує Посадові обов'язки- Забезпечує виконання завдань та функцій щодо реалізації пріоритетних напрямів державної політики з питань соціального та правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлення дітей та дітей влаштованих в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї.

 • Здійснює керівництво діяльністю відділу, організовує та координує роботу головних спеціалістів відділу, приймає рішення, пов'язані з роботою відділу, своєчасно подає матеріали для розгляду на засідання комісії з питань захисту прав дитини, бере участь та готує матеріали для судових засідань, що стосується захисту прав та законних інтересів дітей при розгляді справ, які пов'язані з ними, забезпечує здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.
 • 3. Веде прийом громадян з питань, що належать до його компетенції, консультує опікунів / піклувальників, усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів у здійсненні соціально-правового захисту підопічних, захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 • Здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей після усиновлення, дітей під опікою у громадян та дітей, які перебувають в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях.
 • Здійснює та контролює підготовку проєктів розпоряджень, висновків, договорів та угод за підписом керівництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що відносяться до компетенції відділу.
 • Створює, веде та упорядковує особові справи невлаштованих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до їх влаштування, упорядковує документи потенційних опікунів / піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, веде журнал їх обліку та його електронну версію у ЄІАС Діти .
 • Організовує та веде роботу з питань тимчасового влаштування дітей, влаштування їх до сімейних форм виховання та в державні заклади для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, оформлює справи та направлення на курси кандидатів у потенційні опікуни / піклувальники, готує та видає направлення до інтернатних закладів та інших державних закладів для організації відвідування, знайомства та встановлення контакту з дітьми кандидатам в опікуни / піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі, родичам.
 • Оформлює матеріали про адміністративні правопорушення, відповідно до статті 188-50 Кодексу України про адміністративні правопорушення, надсилає протокол і матеріали до суду.
 • Забезпечує своєчасне подання статистичних та аналітичних звітів з питань опіки / піклування, усиновлення та сімейних форм виховання, надає інформацію з питань, що входять до його компетенції.
 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуСтрокове, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

  Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

  Умови оплати праціВідповідно до статті 52 Закону України Про державну службу та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня2017 року 15 (зі змінами) Термін подачі заявок : 2020-10-19

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява