Junior UX/UI Designer
Symetria UX
Odesa, UA
2 днів тому
source : Just Join IT

UX (junior)

Zadania, jakie na Ciebie czekają :

projektowanie od propozycji wartości produktu aż po stworzenie projektu graficznego będziesz tworzyć / współtworzyć projekty od A do Z,

współpraca z ponad 30 specjalistami UX (projektanci i badacze)

tworzenie interfejsów dla aplikacji desktop i mobile, rozbudowanych serwisów www i interfejsów ekranów dotykowych

projektowanie design systemów podczas realizacji projektów

współtworzenie standardów product design w naszym zespole

Szukamy osoby, która :

jest na początku swojej drogi UX i UI,

posiada min. 0,6 roku doświadczenia w projektowaniu UX / UI poparte portfolio,

umie łączyć świat designu, biznesu i potrzeb użytkownika,

ma doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem

będzie pracować w Figma, mile widziane doświadczenie też w Axure

wie jak dostarczać materiały graficzne do wdrożenia

swobodnie komunikuje się w języku angielskim

mile widziane przynajmniej jeden z elementów :

o znajomość zasad UX writingu i pisania prostych tekstów,

o doświadczenie w pracy agencyjnej / w zespole

o umiejętność tworzenia ilustracji, ikon i animacji UI

W zamian oferujemy :

  • wynagrodzenie w kwocie 3000-4000 zł netto / umowa zlecenie (student < 26 lat); 4500-6000 zł netto / B2B; 3700-5000 zł brutto / UoP
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 1500 zł rocznie
  • płatne dni wolne w wymiarze 20 / 26 rocznie
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM, szkolenia UX Upgrade)
  • możliwość dołączenia do Multisport Plus lub ubezpieczenia medycznego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży w jednej z wiodących agencji UX w Polsce
  • pracę w zespole ponad 30 doświadczonych specjalistów UX oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
  • możliwość pracy 100% zdalnej (lub jeśli wolisz w biurze w Poznaniu)
  • udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych
  • możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery, którą wytyczają przygotowane przez nas persony stanowisk
  • Повідомте про це