Адміністратор залу (пр-т Повітрофлотський)
ЛотОК
Украина, Киев
5 днів тому
source : Jobs.ua

Компанія ЛК-ТРАНС налічує більш ніж продуктових маркетів ЛотОК , розташованих в різних районах Києва та Київської області.

Наші магазини невеликого формату, де можна швидко знайти якісні продукти не витрачаючи багато часу.Запрошуємо до своєї дружньої команди професіоналів Адміністратора залу.

Які функціональні обов’язки будеш виконувати?Організовувати робочий процес в торговому заліРобота з товаром (викладка, ротація, переміщення зі складу в торговий зал, контроль термінів тощо)Вивчати та аналізувати динаміку продажівОрганізовувати та проводити інвентаризаціїВиконувати планові показникиЗабезпечувати обслуговування покупців на високому рівніДля нас важливо : Успішний досвід роботи в роздрібних мережах на адміністративній посаді від 1 рокуВміння керувати командоюРозуміння операційних процесів в роздрібної торгівлі.

Знання основ касової дисципліниАктивна життєва позиція, прагнення досягати високих результатівВільне володіння українською мовоюВпевнений користувач ПКПереваги роботи в нашій команді : Офіційне працевлаштуванняСтабільна та своєчасна заробітна платаБезкоштовне отримання знань від досвідчених професіоналівМожливість професійного та кар’єрного зростання Можливість роботи поруч з будинком

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява