Фахівець із обліку (французька мова)
Lugera
Львов, Львовская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Привіт-привіт, друзі Пропонуємо Вам вакансію у наших партнерів Фахівець із обліку із знанням французької мови. Трішки про компанія : Один із найбільших аутсорснгових центрів Львова, працівники якого щодня співпрацюють із колегами з країн Європи.

Саме тут Ви зможете відчути себе частинкою мультинаціонального середовища, а також отримаєте хорошу можливість вдосконалити своє знання та здобути європейський професійний досвід.

Досвід у міжнародному бізнес-середовищі, професійний та кар’єрний ріст гарантуємо. А на додачу ще й приємні бонуси : комфортний офіс навчання та тренінги медичне страхування та спортзал️ офіційне працевлаштування.

 • оплачувана відпустка (28 днів на рік) Основні вимоги : знання французької та англійської мови (від рівня В1); аналітичні навички;
 • уважність та вміння швидко навчатись. Готові навчати, розвивати та допомагати. Тому, якщо Ви не працювали у цій сфері, але на ти з цифрами, готові ввести облік розрахунків та формувати звіти - надсилайте Ваше резюме.

  050 312 73 37 Tetyana.Karpiv lugera.com

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява