Фінансовий консультант
Изи Кредит, ООО
Львів, Україна
2 днів тому
source : Jobs.lviv.ua

Фінансова Компанія iCredit з іноземними інвестиціями оголошує конкурс на заміщення вакансії Фінансовий Консультант Якщо ти особистість, яку переповнюють ідеї та енергія, вмієш презентувати і продавати послугу, легко знаходиш спільну мову із оточуючими, маєш відмінну пам'ять і величезне бажання вчитися і запам'ятовувати, і при цьому хочеш працювати в сфері Продажу, то тобі просто необхідно відправити нам резюме на електронну адресу rm.

lviv.syhiv icredit.ua Ми чекаємо тебе, якщо : Ти доброзичливий, ввічлива і активна людина! Ти впевнений користувач ПК Вільне володіння українською мовою Ти комунікабельний і легко йдеш на контакт з людьми Аналітичне мислення, креативність та ініціативність Що ти отримаєш : % від продажу + бонуси (середній дохід 4000-8000грн.

Навчання, тренінги та професійне зростання. Неповна зайнятість, дистанційна робота. Условия простые : если Вы готовы много работать, Мы готовы много платить! Уверен в себе тогда звони просто сейчас Надежда, 067 338 65 62

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява