Електромонтажник
КП БРЕД
Украина, Хмельницкий
5 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги : Електро-технічна освітаПорядний і наполегливий без шкідливих звичок.Наявність диплома відповідного напрямку.Бажання працювати.

 • Віком від 20 років (можливо без досвіду роботи)Умови роботи : Навчання та розвиток, можливості кар'єрного росту;Офіційне працевлаштування;
 • З пн-пт з 8.00 до 17.00 з / п від 9500 тис. грн. + доплати, премії;Стабільна та своєчасна виплата заробітної плати;Страхування життя та здоров’я.

  Обов’язки : Ремонт електромережі асфальтного заводу.Повинен знати принципи передавання і приймання інформації лініями електромереж та багатоканальними системами.

  Основні електричні норми настроювання обслуговуваного устаткування, кабельних ланцюгів і каналів, телеавтоматики, методи перевірки і вимірювання їх.

  Основні знання про кабельні та лінійні споруди, їх будову і порядок обслуговування, визначення дефектів у деталях і апаратурі та способи їх усунення.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява